Translate

Przygody Li i La


Scenariusz, reżyseria, choreografia: Flora Poux i Célia Chauviere«Przygody Li i La» przedstawiają więc fantazyjne wzloty i upadki dwóch postaci, trochę klaunów, trochę magików. Trochę kapryśników, trochę żartownisiów. 
Nie wiemy skąd pochodzą ani kim dokładnie są. Faktem jest, że są takie same. Dlaczego? Nawet one tego nie wiedzą.
Od kiedy się poznały, Li i La są zawsze razem. Przemierzają świat z szeroko otwartymi oczami.  Zachwycają się, marzą, kłócą, a czasem buntują, Każde nowe odkrycie jest przygodą, bo Li i La dociekają sedna spraw, chcą zrozumieć to, co je otacza i przekazać swoje wrażenia. Te dwie postaci nie rozmawiają nigdy, ale mimo to mówią wszystko.


ZAŁOŻENIA

Oparte na lekkiej muzyce, «Przygody Li i La»  nadają się dla publiczności w każdym wieku i można przedstawiać je w każdej przestrzeni. Chciałyśmy przede wszystkim stworzyć spektakl dobrej jakości a zarazem przenośny, pozwalający każdemu odbyć krótką podróż w świat wyobraźni.Poza

spektaklem, la Compagnie des Corps Bruts proponuje zajęcia, warsztaty z pantomimy i/lub tańca współczesnego, przed lub po spektaklu, prowadzone przez obie artystki wcielające się w Li i La.


PROPONOWANE PRZYGODY

1. Spotkanie
2. Li i La bez pieniędzy
3.La jest zakochana
4. Li jest choraChcielibyśmy serdecznie podziękować Bartłomiejowi Ostapczukowi z Warszawskiego Centrum Pantomimy za udostępnienie nam sali na próby do tego spektaklu, a także za pełne życzliwości wsparcie z jego strony. 
                               
                                          VIDEO                                                                                                       PHOTOS